Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

"Grafik"

Praca na stanowisku:

Grafik Komputerowy

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Grafik będzie odpowiedzialna za wsparcie Działu Marketingu i Działu Rekrutacji poprzez kreację różnorodnych projektów graficznych i przygotowywanie ich do publikacji oraz druku.

Zakres obowiązków, m.in.:

· projektowanie grafik na potrzeby promocji uczelni, w tym materiałów drukowanych, reklam, ulotek, plakatów itp.,

· adaptacja istniejących materiałów oraz przygotowywanie grafik do druku standardowego i wielkoformatowego,

· tworzenie grafik dedykowanych do mediów społecznościowych, w tym postów na Facebooku, Instagramie itp.,

· projektowanie infografik oraz prostych animacji,

· samodzielne zarządzanie czasem i priorytetami, aby dostarczyć projekty zgodnie z harmonogramem,

· zachowanie spójności wizualnej zgodnie z identyfikacją wizualną uczelni.

· Przygotowywanie plików do druku, uwzględniając specyfikacje techniczne.

· Zapewnianie odpowiednich ustawień kolorów i rozdzielczości dla różnych mediów drukowanych.

· Tworzenie grafiki do stron internetowych, blogów i innych platform online.

· Przygotowywanie ilustracji, infografik, grafik animowanych itp.

· Retuszowanie i poprawa jakości zdjęć.

· Przygotowywanie zdjęć do publikacji online i druku.

· Śledzenie aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i dostosowywanie prac do zmieniających się preferencji rynkowych

Wymagania:

· doświadczenie w pracy jako grafik, preferowane min. 2 lata,

· wykształcenie wyższe kierunkowe

· umiejętność szybkiego i samodzielnego tworzenia projektów graficznych.

· znajomość procesu przygotowywania grafik do druku oraz obsługi druku seryjnego,

· zdolność projektowania grafik z myślą o mediach społecznościowych.

· doskonała znajomość programów graficznych, w szczególności Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign,

· znajomość programów do montażu wideo,

· kreatywność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,

· komunikatywność i gotowość do współpracy,

· mile widziana umiejętność robienia zdjęć aparatem fotograficznym.

Oferujemy:

· zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo do końca grudnia 2025,

· sympatyczną atmosferę pracy,

· możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,

· możliwość bezpłatnego uzyskania dodatkowego wykształcenia na Studiach Podyplomowych WSPiA.

Dokumenty aplikacyjne z dopiskiem „Graphic designer” prosimy dostarczyć do sekretariatu WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów lub na adres e-mail: kadry@wspia.eu w terminie do dnia 6 października 2024 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.